İZMİR

+90 232 332 0 532

İSTANBUL

+90 212 909 0 907

İZMİR

+90 232 332 0 532

İSTANBUL

+90 212 909 0 907

0,00
0
 1. Home
 2. »
 3. Ücretli Programlar
 4. »
 5. DemirSoft Dernek Karar Defteri

DemirSoft Dernek Karar Defteri

Ziyaretçi Takip Programı Firmanıza veya binanıza gelen kişilerin kayıtlarını tutabileceğiniz kullanımı kolay bir programdır.

 

Ziyaretçilerin giriş ve çıkış zamanlarını izleyebilir bu ziyaretçilerin ne kadar süre kaldığını program üzerinden görebiliyorsunuz. herhangi bir güvenlik araştırmasında olay sırasındaki ziyaretçiler kimlerin olduğunu bulabilir ve bu Ziyaretçilerin girişleri esnasında kamera özelliği ile fotoğraf çekebilir ve saklayabilirsiniz. Ziyaretçilerin Günlük veya geriye dönük raporlarını alabilirisiniz. Kullanıcı şifreleme sistemi ile verilerinizi yetkisiz kişilerden koruyabilirsiniz.

Programa Sınırsız bilgi girişi yapmakla beraber, programda Sık kullanılan ziyaretçi bilgilerini tanımlayarak Departmanda oluşturabilirsiniz. Tüm işlemleri tek ekranda yapabilir, Raporları yazdırıp e-posta olarak gönderim yapabilirsiniz.

Programla ilgili bir sorun yaşadığınızda 7/24 Uzaktan Destek programı ile internet üzerinden uzaktan yardım alabilirsiniz. Gelişmiş Yedekleme özelliği ile kayıtlarınızın yedeğini günlük olarak almaktadır. Böylelikle herhangi bir sorunda geri yükleyebilirsiniz.

Kimler Kullanabilir?

Ziyaretçi giriş esnasında kimliğini bırakır. Ziyaretçi bilgileri giriş yapılır. Ziyaretçiye programa tanımlanan ziyaretçi kartı verilir. Ziyaretçi çıkışında ziyaretçi kartı geri alınır, alınan kimlik geri verilir, programda ziyaretçi çıkışı yapılır. Hızlı ve kolay kullanım.

Diğer ürünlerimizi incelediniz mi?

0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön
  0
   0
   Sepetiniz
   Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön