İZMİR

+90 232 332 0 532

İSTANBUL

+90 212 909 0 907

İZMİR

+90 232 332 0 532

İSTANBUL

+90 212 909 0 907

0,00
0
[ms_panel title=”Özel Yazılım Geliştirme” title_color=”#fff” border_color=”#006699″ title_background_color=”#006699″ border_radius=”0px” class=”” id=””]

Kullandığınız yazılımlar ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, Entegre sistemlerine uygun yazılım bulamadıysanız, Yazılım teknolojileri konusunda uzman mühendislerimiz ile sizin için en uygun isteğe bağlı her türlü yazılım ve web tabanlı uygulamalar tarafımızda geliştirilmektedir.

Tüm özel yazılım geliştirme hizmeti süreçlerimizde Yeni nesil sistemlerle beraber PMI ve Agile proje yönetim metodolojilerini kullanmaktayız.

[/ms_panel] [ms_panel title=”Özel yazılım geliştirme hizmetinde nasıl bir yol haritası izliyoruz?” title_color=”#fff” border_color=”#5599BB” title_background_color=”#5599BB” border_radius=”0px” class=”” id=””] [su_list icon=”icon: star” icon_color=”#f3bb44″]
 • Adım 1. Müşteri taleplerinin belirlenmesi: İş analistlerimiz, müşteriyi ziyaret ederek müşteri taleplerini belirler. Müşteri talepleri dokümanını hazırlar.
 • Adım 2. Gereksinim analizi: Yazılım uzmanlarımız, Müşteri talepleri dokümanını kullanarak Yazılım Gereksinimleri dokümanını hazırlar.
 • Adım 3. Tasarım: Yazılım uzmanlarımız, Yazılım gereksinimleri dokümanını kullanarak, Yazılım Tasarım dokümanını hazırlar.
 • Adım 4. Kodlama: Yazılım uzmanlarımız, Yazılım Gereksinimleri dokümanı ve Yazılım Tasarım dokümanına göre yazılım kodlamasını gerçekleştirir, kodları gözden geçirir ve birim testler yapar.
 • Adım 5. Test: Test uzmanlarımız, Yazılım Gereksinim Dokümanını içerisindeki gereksinimleri test eden senaryolardan oluşan Yazılım Test Dokümanını üretir ve kalifikasyon testleri yapar. Hata bulunursa, yazılım uzmanı hatayı giderir ve test uzmanına geri iletir. Bu çevrim, tüm hatalar giderilinceye kadar devam eder.
 • Adım 6. Müşteri testleri: Yazılım, müşteri ortamında test edilir. Hata bulunursa, yazılım uzmanı hatayı giderir ve test uzmanına geri iletir. Bu çevrim, tüm hatalar giderilinceye kadar devam eder.
 • Adım 7. Sürüm yayınlama: Sürüm Yöneticimiz, müşteri testlerinden geçen yazılımın son sürümünü müşteriye yayınlar.
 • Adım 8. Bakım: Müşteri yazılımı ile ilgili herhangi bir hata tespit ederse veya değişiklik talep ederse, gerekli düzeltmeler ve güncellemeler yapılır. [/su_list]
[/ms_panel]
[ms_panel title=”İşletim” title_color=”#fff” border_color=”#C11721″ title_background_color=”#C11721″ border_radius=”0px” class=”” id=””]

Yazılım bakım ve desteği sunulur. Dış destek kaynağı ve içerik yönetimi hizmetleri sağlanır.

[/ms_panel]
0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön
  0
   0
   Sepetiniz
   Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön