İZMİR

+90 232 332 0 532

İSTANBUL

+90 212 909 0 907

İZMİR

+90 232 332 0 532

İSTANBUL

+90 212 909 0 907

0,00
0
0,00
0
Search
Close this search box.

Müşteri gibi düşünüyoruz, doğru olanı yapıyoruz!

Kullandığınız programlar ve sistemler iş yerinizin başarıları için kritik önem taşıyor

Büyümenize yardımcı olmak için buradayız..

 

DemirSoft, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 2006 yılında kurulmuştur. O günden bu yana yazılım, internet projeleri, içerik web siteleri, robotik ve yapay zeka teknolojileri, istihbarat sistemleri, elektronik harp teknolojileri konusunda uzmanlaşarak faaliyetlerine başlamış, 2010 yılında İzmir’de Bilişim Teknolojileri alanındaki büyüme grafiğinin sonucu olarak DemirSoft Yazılım Harp ve Robot Teknolojileri olarak ünvan değişikliğinde bulunmuş bir Ar-Ge firmasıdır. Kalite anlayışını pekiştirmek için ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Belgesi Alarak, İzmir’den sonra 2012 yılında İstanbul’da Şube açıp her biri eğitimli müşteri temsilcileriyle, en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmaktadır.

Büyük ve Küçük ölçekli uygulama yazılım sistemlerini geliştirmek, uygulamaya koymak ve bakımını üstlenmek gibi yazılım ve robot teknolojileri hizmetleri vermeye odaklanmıştır. Yazdığı programları sadece program yazmak ve bundan kar elde etmek amacıyla üretmez. Bizim farkımız; ilk önce piyasanın talepleri doğrultusunda açıkları ve eksiklikleri belirleyip, amaca en uygun, kullanımı kolay, alt yapısı sağlam programlar üreterek, piyasanın açıklarını gidermektir. Ekibimiz Alanında uzman Yazılım, Bilgisayar ve Elektronik Mühendislerinden oluşan AR-GE personeliyle yeni nesil sistemlerin gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Sistemlerimiz bu ekibin bilgi birikimi ve deneyimlerinin eserleridir.

Hedefimiz, Kurulduğu günden başlayarak, sağlam ve emin adımlarla sürekli yükselen bir başarı ve büyüme grafiği yakalayan DemirSoft, bu ivmesini kaybetmeyerek gelişimine devam etmeyi ve başarıyla adını yazdıracağı projeler sayesinde uzun koşan bir firma olmayı hedeflemektedir.

Uzmanlık Alanlarımız, Başarıyla tamamladığımız büyük ve küçük ölçekli uygulama yazılım sistemlerinden edindiğimiz engin deneyim sonucunda; Operasyonel sistemler, çok katmanlı – web tabanlı yazılım mimarileri, yüksek hacimli veri tabanları yönetimi, mobil cihazlar, e-ticaret ve Robot Teknolojileri. Yazılım ekibimiz piyasada bulunan bir açığı değerlendirerek yazdığı programların yanı sıra, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda, isteğe bağlı programlarda yazmaktadır.

Misyonumuz, Ülkemizin büyük ölçekli kurumlarının kendine özgü bilişim projelerini geliştirirken edinmiş olduğumuz deneyimlerimiz ışığında, herhangi bir yurt dışı veya yurt içi firmanın kaynaklarına gereksinim duymadan kaliteli, güvenilir ve kuruma özel anahtar teslim projeler hazırlanmasını sağlamak ve Müşterilerine en iyi hizmeti ve desteği sunmak adına, ülkemizde DemirSoft Çözüm Ortağı Ağı’nı kurmak ve tüm sektörlere yazılım, internet projeleri, web tasarım teknolojisini ulaştırmaktır.

Vizyonumuz, “Sağlam temelli teknolojiler” sloganıyla uzun koşan bir firma olmayı ve geçmişinde başarıyla bitirmiş olduğu projelere benzer kurumların kendisine özgü büyük ve küçük ölçekli yazılım sistemlerinin geliştirilmesi ve uygulamaya konması, projelerinde ülkemizde ilk akla gelen firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

DemirSoft ® İsmi, logosu ve sloganı, demirsoft.com.tr ‘ye ait tescilli bir markadır.

 

0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön
  0
   0
   Sepetiniz
   Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön