İZMİR

+90 232 332 0 532

İSTANBUL

+90 212 909 0 907

İZMİR

+90 232 332 0 532

İSTANBUL

+90 212 909 0 907

DemirSoft-logo
0,00
0
0,00
0

Bayi & Müşteri Yönetimi

DemirSoft B2B sistemi ile dilerseniz internet üzerinden son kullanıcıya satış yapabilir, kampanyalar, indirimler uygulayabilir, havale-eft, kredi kartı, kapıda ödeme vs. gibi ödeme yöntemleriyle tahsilat yapabilir, ticari programınızla bütünleşik bir E-Ticaret yazılımı kullanabilirsiniz.

Gelişmiş B2B Yönetimi

DemirSoft B2B’de kullanıcı sınırı yoktur. Muhasebe ve ERP programınızdaki carilerinize sadece tek tıkla B2B şifresi oluşturabilirsiniz. Bayileriniz kendilerine özel iskontolar üzerinden sipariş, cari extre, online mutabakat, ödeme, tahsilat, bakiye sipariş vs. gibi gelişmiş B2B özelliklerinin tamamını kullanabilir.

Bayi / Alt Bayi Tahsilatı

Bayileriniz satışlarının tahsilatını bayi tahsilat sisteminizden yapsınlar. Hem bayilerinize alternatif kredi kartı ödeme seçenekleri ile satış avantajı sağlayın hem de kendi nakit akışınızı düzene sokun.

Sanal Pos Entegrasyonu

DemirSoft B2B’de Türkiye‘deki tüm bankaların sanal posları ve BKM Express, PayNet, PayPal, PayU ve iPara ödeme sistemleri hali hazırda entegredir.

Sınırsız Ürün Yönetimi

DemirSoft B2B’de ürün sınırı yoktur.Sınırsız ürün ve kategori ekleyebilir tüm stoklarınızı tek tuşla yönetebilir ve istediğiniz veriye ulaşmak için gelişmiş filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.

İskonto Yönetimi

Ticaretin gerçeklerini bilen DemirSoft B2B size gelişmiş iskonto yönetimi sunar. Cari,stok, grup yada kategori bazlı iskonto yapabilir, dilerseniz her bayinize her stok için özel fiyat tanımlayabilirsiniz.

Pazarlama Araçları

Bayi satışlarınızı artırabilmek için stok, cari, net tutar veya adet bazlı kampanyalar yapabilirsiniz. Hediye çekleri ve/veya promosyon kodları tanımlayarak bayilerinize farklı kampanya fırsatları sunun.

Plasiyer Satış Modülü

Pazarlamacılarınız müşterileri adına online sipariş verebilir, stoklarınızı ve fiyatlarınızı takip edebilir, nakit, visa, çek, senet tahsilatı yapabilir, cari extrelerini ve mutabakatlarını yapabilir, kargolarını takip edebilir, müşteri sepetlerini inceleyip siparişe yönlendirebilir.

Kargo Yönetimi

DemirSoft B2B kullanan müşterileriniz siparişlerinin durumunu, bilgisini ve takip numarasını online olarak takip edebilir, tek tıkla kargo detayı hakkında bilgi alabilir. Kargo modülü Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, UPS Kargo, MNG Kargo ve Sürat Kargo ile entegre çalışmaktadır.

Analiz ve Raporlama

Sipariş, tahsilat, sepet, stok miktarı, en çok satan ve/veya hiç satmayan ürünler, en iyi ve/veya en pasif bayi, en çok ve/veya en az kullanılan ödeme metodları gibi satışınızla alakalı tüm raporları DemirSoft B2B’den alabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz

DemirSoft B2B Çözümleri ile sisteminizin yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay. Tüm mobil cihazlarla, android, ios, windows işletim sistemleriyle uyumlu DemirSoft B2B kullanırken siz ve bayileriniz zamandan tasarruf etsin.

Çoklu Dil Seçeneği

DemirSoft B2B size birden fazla dil seçeneği sunar. İngilizce, Fransızca, Almanca, Çince, Japonca, İspanca vs. dillerini kullanarak sisteminizi birden fazla dille çalıştırabilir, stok isimlerini ilgili dillere’de ekleyerek müşteri portföyünüzü genişletebilir, tüm dünya’dan sipariş, tahsilat alabilirsiniz.

Eğitim ve Teknik Destek

İtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. WhatsApp üzerinden gönderilen tüm talepleriniz gün içerisinde neticelendirilir.

0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön
  0
   0
   Sepetiniz
   Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön