İZMİR

+90 232 332 0 532

İSTANBUL

+90 212 909 0 907

İZMİR

+90 232 332 0 532

İSTANBUL

+90 212 909 0 907

0,00
0
0,00
0
Search
Close this search box.

Gelen – Giden Evrak Kayıt Takip ve Belge Arşiv

Mutlu Müşteri (:

0 +

Resmi Kurumlara, Derneklere, Odalara, Şirketlere yönelik Gelen Evrak Giden Evrak bilgilerini tutabilecekleri bir programdır.

Evrak Kayıt Programının kullanım alanları;

Evrak Kayıt Programının genel özellikleri

Şifreli Giriş ve Yetkilendirme

Evrak takip programının yetkisi olmayan kişiler tarafından kullanımını önlemek amacıyla şifreli personel yetkilendirme yapısı konulmuştur. Bu yetkilendirme özelliği sayesinde sistem sorumlusu tarafından, yetkilendirme sistemi ile verilerinizi yetkisiz kişilerden koruyabilirsiniz.

Çok Kullanıcılı Mimari

Ek kullanıcı lisansı ile 1’den fazla ve birbirinden bağımsız kullanıcılar tarafından bilgisayarda aynı anda kullanılabilir. Belgeleri dijital ortamda saklamanın yanında yerel ağda yetkili olan diğer kullanıcılar ile paylaşımını da sağlar.

Tarama ve Belge Yükleme

Evraklar, bilgisayara bağlı bir tarayıcı aygıttan taranabileceği gibi önceden taranmış dosyalardan da yüklenebilir.

E-Posta Yoluyla Bildirim

Sisteme kaydedilen belgeler, evrak ile ilişkilendirilen kişilere e-posta yoluyla bildirilebilir. Seçime bağlı olarak belgenin orijinali de mesaja eklenebilir.

Vadeli Evrak Uyarısı

Vadeli evrakların vadesi dolmadan önce ekranda uyarı mesajı veya belirtilen kişilere e-posta yoluyla uyarı yapılması sağlanır. Seçime bağlı olarak belgenin orijinali de mesaja eklenebilir..

Dosya Biçimleriyle Uyumluluk

Bilinen tüm görsel dosya biçimleri ile uyumludur. PDF, TIFF, JPG, TIFF, GIF, PNG, BMP, PCX, WMF, EMF, TGA, WBMP, JP2, DCX, DCM, PSD, RAW, ICO, JIF, FAX, G3F, G3N biçimindeki dosyalardan belge yüklenebilir.

Çok Sayfalı TIFF Dosyaları

Çok sayfalı (multipage) TIFF dosyaları sisteme yüklenebilir ve istendiğinde sayfa bazında ayrı ayrı veya tek TIFF dosyası olarak bilgisayara kaydedilebilir.

PDF Dosyası Alma / Verme

PDF biçimindeki dosyalar, sayfa bazında ayrıştırılarak sisteme kaydedilir. İstendiğinde belgenin tüm sayfaları ya da belirtilen aralıktaki sayfaları PDF biçiminde tekrar bilgisayara kaydedilebilir.

Gelişmiş Yazdırma Önizleme

Belgelerin yazdırma ön izlemesi yapılabilir, sadece istenen aralıktaki belgelerin yazdırılması sağlanabilir, yazdırma öncesi sayfa boyutları, kenar boşlukları gibi seçenekler kolayca ayarlanabilir.

Dosya Ekleri ve Dosya Paylaşımı

Taranamaz nitelikteki Word, Excel, PowerPoint, PDF, WAV, ZIP, RAR ve benzeri dosyalar evraka eklenebilir. Ekli dosyalar ağ içinde diğer kullanıcılar tarafından aynı anda açılarak üzerinde çalışıla bilinir.

Evrak Kayıt Programının işleyişi

Profesyonel Sürüm

 • İşleyişteki Özellikler
Popüler

Arşiv Ultimate

 • Taranmış Evrakları Dijital ortamda Arşivleme Sistemi veya İlgili birime gönderme​
 • Sahip olduğu modüler sistem sayesinde program içerisinde olmayan özellikler için ücretsiz eklenti hizmeti vermekteyiz.​

Diğer ürünlerimizi incelediniz mi?

0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön
  0
   0
   Sepetiniz
   Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön